תחזוקת גינות | הקמת גינות | תכנון גינות פרטיות / ציבוריות

גנן טוב הוא פורטל מקצועי בתחום גינון – עיצוב גינות, תכנון גינות, הקמת גינות וכן תחזוקת גינות  – כיסוח דשא, גיזום שיחים, כריתת עצים בפורטל גינון גנן 10 תוכלו למצוא גננים מומלצים נבחרים ובעלי מקצוע בתחום הגינון המבצעים את מגוון מקצועות הגינון – החל מגננים במרכז, גננים בדרום, גננים בצפון, מעצבי ומתכנני גינות קבלני גינון העובדים עם המגזר הפרטי וגננים וחברות גינון העובדים מול המגזר המוסדי.

ככלל כשמדברים על חברות גינון וגננים פרטיים העוסקים בתחום פיתוח ועיצוב גינות, מדברים על סוגי גינות עיקריות:

  • גינות לבתים פרטיים
  • גינות גג לדירות גג ופנטהאוזים
  • הקמת גינות למוסדות ציבור 
  • הקמת פינות גינה בפטיו
  • הקמת גינות ציבוריות עבור עיריות

גנן טוב, (גנן 10), הוא פורטל חברות גינון וגננים, המרכז עבורכם במקום אחד גננים וחברות גינון, במרכז, בצפון, בדרום.

ניתן כמובן לתכנן, לעצב ולהקים גינה לבד, אבל מי שאינו ממש אוהב ומסור לתחום ואין לו את הידע הדרוש, לא יוכל להגיע לרמת הביצוע של גנן מקצועי ומנוסה, בוודאי לא כשמדובר בגינה גדולה המשתרעת על פני שטח גדול. יש להתמצא בסוגיות של השקיה, סוגי דשאים, סוגי עצים, סוגי שיחים, צמחים חד שנתיים או רב שנתיים, דשא סינטטי או דשא טבעי, שילוב של דק, פרגולות או בוסתן, עצי פרי או עצי נוי ועוד.

לאחר שכבר הקמנו גינה, עכשיו יש להמשיך ולבצע תחזוקת גינון שוטפת, שכן אם לא נקפיד על תחזוקת גינה, הרי שכל השקעתנו בהקמת הגינה, תרד לטמיון. שוב – מי שלא מסור לתחום, ואין לו את הזמן להקדיש לתחזוקת הגינה, רצוי שישכור בעל מקצוע בתחום הגינון לביצוע תחזוקת הגינה הביתית שלו – קבלן או חברה לאחזקת ותחזוקת גינות, גנן שמבצע תחזוקת גינון בבתים פרטיים. כשמדובר בגינה משרדית, או גינה ציבורית, הרי שאין ספק שמדובר בחברה לאחזקת גינות שתבצע כיסוח דשא, ניכוש עשבים, טיפול בצמחים, תחזוקת מערכת ההשקיה ועוד.

אנו מקווים שפורטל הגינון גנן טוב יסייע לכם ושתפיקו ממנו תועלת.

אם יש לכם הערות או הצעות יעול, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר.

אם אתם חברת גינון, גננים המבצעים הקמת / תכנון / תחזוקת גינות ומעוניינים להופיע באתר גנן טוב, הקליקו כאן ופנו אלינו.